FERD40L60CTS
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD40L60CTS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FERD40L60CTS
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY 60V 20A TO220AB
Podatkovni listi: FERD40L60CTS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FERD40L60CTS
Številka dela FERD40L60CTS Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY 60V 20A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99367 pcs Podatkovni list FERD40L60CTS.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 545mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Paket / primer TO-220-3
Druga imena 497-17696 Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 20A Through Hole TO-220-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.1mA @ 60V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A