FERD40U45CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD40U45CT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FERD40U45CT
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY 45V 20A TO220AB
Podatkovni listi: 1.FERD40U45CT.pdf2.FERD40U45CT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FERD40U45CT
Številka dela FERD40U45CT Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY 45V 20A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83319 pcs Podatkovni list 1.FERD40U45CT.pdf2.FERD40U45CT.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 460mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-14549-5
FERD40U45CT-ND
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 45V 20A Through Hole TO-220-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.8mA @ 45V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FERD40U45CG-TR
FERD40U45CG-TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE ARRAY 45V 20A D2PAK