FERD40U50CFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD40U50CFP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FERD40U50CFP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY 50V 20A TO220FP
Podatkovni listi: FERD40U50CFP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FERD40U50CFP
Številka dela FERD40U50CFP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY 50V 20A TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77414 pcs Podatkovni list FERD40U50CFP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 490mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 50V
Paket naprave za dobavitelja TO-220FPAB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-16010-5
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 50V 20A Through Hole TO-220-3 Full Pack Trenutna - povratna puščanja @ Vr 800µA @ 50V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A