STU10NM60N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU10NM60N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STU10NM60N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 10A IPAK
Podatkovni listi: STU10NM60N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STU10NM60N
Številka dela STU10NM60N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 10A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58361 pcs Podatkovni list STU10NM60N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 4A, 10V
Odmik moči (maks.) 70W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Druga imena 497-12692-5
STU10NM60N-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 540pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 19nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 10A (Tc) 70W (Tc) Through Hole I-PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STU10(RA)
STU10(RA)
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: TIME DELAY 40A 3N/O 20A 1N/O
Na zalogi: 32 pcs
Prenesi:
RFQ
STU10NM65N
STU10NM65N
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 650V 9A IPAK
Na zalogi: 52018 pcs
Prenesi: STU10NM65N.pdf
RFQ
STU10(UA)
STU10(UA)
Na zalogi: 35 pcs
Prenesi:
STU10N60M2
STU10N60M2
Opis: MOSFET N-CH 600V IPAK
Na zalogi: 81692 pcs
Prenesi: STU10N60M2.pdf
STU10(TA)
STU10(TA)
Na zalogi: 33 pcs
STU10(PA)
STU10(PA)