STU10P6F6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU10P6F6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STU10P6F6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET P-CH 60V 10A IPAK
Podatkovni listi: STU10P6F6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STU10P6F6
Številka dela STU10P6F6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET P-CH 60V 10A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5674 pcs Podatkovni list STU10P6F6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja IPAK (TO-251)
Serija DeepGATE™, STripFET™ VI Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 5A, 10V
Odmik moči (maks.) 35W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Druga imena 497-13884-5
delovna temperatura 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 340pF @ 48V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6.4nC @ 10V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis P-Channel 60V 10A (Tc) 35W (Tc) Through Hole IPAK (TO-251) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)
Podobni izdelki
STU12N60M2
STU12N60M2
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 600V 9A IPAK
Na zalogi: 61275 pcs
Prenesi: STU12N60M2.pdf
RFQ
STU13005N
STU13005N
Opis: TRANS NPN 400V 3A IPAK
Na zalogi: 253296 pcs
Prenesi: STU13005N.pdf
RFQ
STU10(TA)
STU10(TA)
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: TIME DELAY 40A 3N/O 20A 1N/O
Na zalogi: 33 pcs
Prenesi:
STU10(SA)
STU10(SA)
Na zalogi: 32 pcs
Prenesi:
STU10NM60N
STU10NM60N
Opis: MOSFET N-CH 600V 10A IPAK
Prenesi: STU10NM60N.pdf
STU10(UA)
STU10(UA)