STU10NM65N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU10NM65N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STU10NM65N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 9A IPAK
Podatkovni listi: STU10NM65N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STU10NM65N
Številka dela STU10NM65N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 650V 9A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52018 pcs Podatkovni list STU10NM65N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 480 mOhm @ 4.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 90W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 850pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 25nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V natančen opis N-Channel 650V 9A (Tc) 90W (Tc) Through Hole I-PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 9A (Tc)
Podobni izdelki
STU12N60M2
STU12N60M2
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 600V 9A IPAK
Na zalogi: 61275 pcs
Prenesi: STU12N60M2.pdf
RFQ
STU11N65M2
STU11N65M2
Opis: MOSFET N-CH 650V 7A IPAK
Na zalogi: 85934 pcs
Prenesi: STU11N65M2.pdf
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: TIME DELAY 40A 3N/O 20A 1N/O