EW-17-15-G-S-300-LL
pregled izdelka
Številka dela: EW-17-15-G-S-300-LL
  • Sporočilo
Specifikacije EW-17-15-G-S-300-LL
Številka dela EW-17-15-G-S-300-LL Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40317 pcs Podatkovni list
Prekinitev Kinked Pin, Solder Serija Flex Stack, EW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 17 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.330" (8.382mm)
Dolžina - Višina sklada 0.300" (7.620mm) Dolžina - objava (parjenje) -
Dolžina - celoten Pin 0.630" (16.002mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 17 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)