EW-17-20-G-D-495
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EW-17-20-G-D-495
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EW-17-20-G-D-495
Številka dela EW-17-20-G-D-495 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17104 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, EW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 34 Tip montaže Through Hole
Dolžina - rep 0.330" (8.382mm) Dolžina - Višina sklada 0.495" (12.573mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.305" (7.747mm) Dolžina - celoten Pin 1.130" (28.702mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 34 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole