EW-17-19-T-D-550
pregled izdelka
Številka dela: EW-17-19-T-D-550
  • Sporočilo
Specifikacije EW-17-19-T-D-550
Številka dela EW-17-19-T-D-550 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31906 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, EW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 34 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.330" (8.382mm)
Dolžina - Višina sklada 0.550" (13.970mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.450" (11.430mm)
Dolžina - celoten Pin 1.330" (33.782mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 34 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) -