SWG050-12-R
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SWG050-12-R
Proizvajalec / znamka: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 50W
Podatkovni listi: SWG050-12-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
35 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SWG050-12-R
Številka dela SWG050-12-R Proizvajalec Sanken Electric Co., Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 12V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1600 pcs Podatkovni list SWG050-12-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.35" L x 3.23" W x 1.22" H (135.8mm x 82.0mm x 31.0mm)
Serija SWG050 Moč (Watts) 50W
Druga imena SWG050-12-R DK delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input Učinkovitost 82%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 4.3A
Odobritve CE, cURus, DEMKO Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SWG050-12-R-CN
SWG050-12-R-CN
Proizvajalci: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Na zalogi: 1480 pcs
Prenesi: SWG050-12-R-CN.pdf
RFQ
SWG050-12
SWG050-12
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 50W