SWG050-24-C-R-CN
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SWG050-24-C-R-CN
Proizvajalec / znamka: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 50W
Podatkovni listi: SWG050-24-C-R-CN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
35 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SWG050-24-C-R-CN
Številka dela SWG050-24-C-R-CN Proizvajalec Sanken Electric Co., Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 24V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1618 pcs Podatkovni list SWG050-24-C-R-CN.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.82" L x 3.25" W x 1.36" H (122.5mm x 82.5mm x 34.5mm)
Serija SWG050 Moč (Watts) 50W
Druga imena SWG050-24-C-R-CN DK delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input Učinkovitost 84%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.2A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.2A
Odobritve CE, cURus, DEMKO Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SWG100-05-C-R
SWG100-05-C-R
Proizvajalci: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 100W
Na zalogi: 1119 pcs
Prenesi: SWG100-05-C-R.pdf
RFQ
SWG050-24-R
SWG050-24-R
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Na zalogi: 1541 pcs
Prenesi: SWG050-24-R.pdf
RFQ
SWG050-24-C
SWG050-24-C
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Prenesi: SWG050-24-C.pdf
SWG050-12-R-CN
SWG050-12-R-CN
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Prenesi: SWG050-12-R-CN.pdf
SWG050-24
SWG050-24
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Prenesi: SWG050-24.pdf
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 50W