SWG050-24
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
SWG050-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SWG050-24
Proizvajalec / znamka: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 50W
Podatkovni listi: SWG050-24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SWG050-24
Številka dela SWG050-24 Proizvajalec Sanken Electric Co., Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 24V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1744 pcs Podatkovni list SWG050-24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (120.0mm x 31.0mm x 82.0mm)
Serija SWG050 Moč (Watts) 50W
Druga imena SWG050-24 DK delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 84%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.2A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.2A
Odobritve cURus Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SWG050-24-C
SWG050-24-C
Proizvajalci: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Na zalogi: 1668 pcs
Prenesi: SWG050-24-C.pdf
RFQ
SWG050-12-R-CN
SWG050-12-R-CN
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Na zalogi: 1480 pcs
Prenesi: SWG050-12-R-CN.pdf
RFQ
SWG050-24-C-R-CN
SWG050-24-C-R-CN
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Prenesi: SWG050-24-C-R-CN.pdf
SWG050-24-C-CN
SWG050-24-C-CN
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Prenesi: SWG050-24-C-CN.pdf
SWG050-12-C-R
SWG050-12-C-R
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Prenesi: SWG050-12-C-R.pdf
SWG050-12-C-R-CN
SWG050-12-C-R-CN
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Prenesi: SWG050-12-C-R-CN.pdf
SWG050-24-CN
SWG050-24-CN
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Prenesi: SWG050-24-CN.pdf
SWG050-12-R
SWG050-12-R
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Prenesi: SWG050-12-R.pdf
SWG050-24-C-R
SWG050-24-C-R
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Prenesi: SWG050-24-C-R.pdf
SWG050-12-CN
SWG050-12-CN
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Prenesi: SWG050-12-CN.pdf
SWG050-12-C-CN
SWG050-12-C-CN
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Prenesi: SWG050-12-C-CN.pdf
SWG050-24-R
SWG050-24-R
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Prenesi: SWG050-24-R.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika