3.0SMCJ18ATR
SMC Diode SolutionsSMC Diode Solutions
3.0SMCJ18ATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3.0SMCJ18ATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMC
Podatkovni listi: 3.0SMCJ18ATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3.0SMCJ18ATR
Številka dela 3.0SMCJ18ATR Proizvajalec SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 142697 pcs Podatkovni list 3.0SMCJ18ATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 20V
Napetost - razčlenitev (min) 18V Napetost - razčlenitev SMC (DO-214AB)
Tip Zener Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 102.8A
Polarizacija DO-214AB, SMC Druga imena 3.0SMCJ18ATRSMC
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 3.0SMCJ18ATR Opis TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMC
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29.2V Zmogljivost @ Pogostost -