3.0SMCJ20ATR
SMC Diode SolutionsSMC Diode Solutions
3.0SMCJ20ATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3.0SMCJ20ATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMC
Podatkovni listi: 3.0SMCJ20ATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3.0SMCJ20ATR
Številka dela 3.0SMCJ20ATR Proizvajalec SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 140851 pcs Podatkovni list 3.0SMCJ20ATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 22.2V
Napetost - razčlenitev (min) 20V Napetost - razčlenitev SMC (DO-214AB)
Tip Zener Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 92.6A
Polarizacija DO-214AB, SMC Druga imena 3.0SMCJ20ATRSMC
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 3.0SMCJ20ATR Opis TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMC
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 32.4V Zmogljivost @ Pogostost -