3.0SMCJ18CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
3.0SMCJ18CATR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3.0SMCJ18CATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 18V 29.2V SMC
Podatkovni listi: 3.0SMCJ18CATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3.0SMCJ18CATR
Številka dela 3.0SMCJ18CATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 18V 29.2V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109510 pcs Podatkovni list 3.0SMCJ18CATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Napetost - razčlenitev (min) 20V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB) Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 3.0SMCJ18CATRSMC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 102.8A Zmogljivost @ Pogostost -