SIT3907AI-CF-25EH-81.920000Y
SiTimeSiTime
SIT3907AI-CF-25EH-81.920000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3907AI-CF-25EH-81.920000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC DCXO 81.9200MHZ LVCMOS LVTTL
Podatkovni listi: SIT3907AI-CF-25EH-81.920000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3907AI-CF-25EH-81.920000Y
Številka dela SIT3907AI-CF-25EH-81.920000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC DCXO 81.9200MHZ LVCMOS LVTTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9728 pcs Podatkovni list SIT3907AI-CF-25EH-81.920000Y.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip DCXO
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT3907
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
Druga imena SIT3907AI-CF-25EH81.920000Y
SIT3907AI-CF-25EH81.920000Y-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 81.92MHz
natančen opis 81.92MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 34mA