SIT3907AI-CF-25NH-81.920000T
SiTimeSiTime
SIT3907AI-CF-25NH-81.920000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3907AI-CF-25NH-81.920000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC DCXO 81.9200MHZ LVCMOS LVTTL
Podatkovni listi: SIT3907AI-CF-25NH-81.920000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3907AI-CF-25NH-81.920000T
Številka dela SIT3907AI-CF-25NH-81.920000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC DCXO 81.9200MHZ LVCMOS LVTTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8414 pcs Podatkovni list SIT3907AI-CF-25NH-81.920000T.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip DCXO
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT3907
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±10ppm
Pogostost 81.92MHz natančen opis 81.92MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 34mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -