SIT3907AI-CF-25NH-81.920000X
SiTimeSiTime
SIT3907AI-CF-25NH-81.920000X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3907AI-CF-25NH-81.920000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC DCXO 81.92MHZ SMD
Podatkovni listi: SIT3907AI-CF-25NH-81.920000X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3907AI-CF-25NH-81.920000X
Številka dela SIT3907AI-CF-25NH-81.920000X Proizvajalec SiTime
Opis OSC DCXO 81.92MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8051 pcs Podatkovni list SIT3907AI-CF-25NH-81.920000X.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip DCXO
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT3907
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
Druga imena 1473-1116-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±10ppm Pogostost 81.92MHz
natančen opis 81.92MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 34mA