SIT9365AC-2E2-33E322.265600X
SiTimeSiTime
SIT9365AC-2E2-33E322.265600X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9365AC-2E2-33E322.265600X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 3.3V 7050 LVDS
Podatkovni listi: 1.SIT9365AC-2E2-33E322.265600X.pdf2.SIT9365AC-2E2-33E322.265600X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9365AC-2E2-33E322.265600X
Številka dela SIT9365AC-2E2-33E322.265600X Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 3.3V 7050 LVDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SIT9365
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Exposed Pad Izhod LVDS
Druga imena 1473-30851-2
SIT9365AC-2E2-33E322.265600G
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 322.266MHz
natančen opis 322.266MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Tok - Supply (Max) 79mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 58mA Osnovni resonator MEMS