SIT9365AC-4E2-25E156.250000X
SiTimeSiTime
SIT9365AC-4E2-25E156.250000X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9365AC-4E2-25E156.250000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 2.5V 7050 HCSL
Podatkovni listi: 1.SIT9365AC-4E2-25E156.250000X.pdf2.SIT9365AC-4E2-25E156.250000X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9365AC-4E2-25E156.250000X
Številka dela SIT9365AC-4E2-25E156.250000X Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 2.5V 7050 HCSL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SIT9365
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 6-SMD, No Lead Exposed Pad Izhod HCSL
Druga imena 1473-30840-6 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 156.25MHz
natančen opis 156.25MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Tok - Supply (Max) 89mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 58mA Osnovni resonator MEMS