SIT9365AC-4B2-33E156.250000G
SiTimeSiTime
SIT9365AC-4B2-33E156.250000G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9365AC-4B2-33E156.250000G
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 3.3V 3225 HCSL
Podatkovni listi: 1.SIT9365AC-4B2-33E156.250000G.pdf2.SIT9365AC-4B2-33E156.250000G.pdf
750 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9365AC-4B2-33E156.250000G
Številka dela SIT9365AC-4B2-33E156.250000G Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 3.3V 3225 HCSL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SIT9365
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod HCSL
Druga imena 1473-30831-2 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 156.25MHz
natančen opis 156.25MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 89mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 58mA Osnovni resonator MEMS