8D725F61PN
pregled izdelka
Številka dela: 8D725F61PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 61C 61#20 PIN J/N
Podatkovni listi: 1.8D725F61PN.pdf2.8D725F61PN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D725F61PN
Številka dela 8D725F61PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 61C 61#20 PIN J/N Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1038 pcs Podatkovni list 1.8D725F61PN.pdf2.8D725F61PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-61 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-13870
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Panel Mount
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D725F61SN-LC
8D725F61SN-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Na zalogi: 1547 pcs
Prenesi: 8D725F61SN-LC.pdf
RFQ
8D725F61PN-LC
8D725F61PN-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT