8D725F61SA-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8D725F61SA-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Podatkovni listi: 1.8D725F61SA-LC.pdf2.8D725F61SA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D725F61SA-LC
Številka dela 8D725F61SA-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1316 pcs Podatkovni list 1.8D725F61SA-LC.pdf2.8D725F61SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-61
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-13873 Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D725F90PA
8D725F90PA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8D 46C MIXED PIN J/N
Na zalogi: 685 pcs
Prenesi: 8D725F90PA.pdf
RFQ
8D725F61SN-LC
8D725F61SN-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT