8D725F61SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8D725F61SA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 61C 61#20 SKT J/N
Podatkovni listi: 1.8D725F61SA.pdf2.8D725F61SA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 860 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 860 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D725F61SA
Številka dela 8D725F61SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 61C 61#20 SKT J/N Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 860 pcs Podatkovni list 1.8D725F61SA.pdf2.8D725F61SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-61 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-13872
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D725F61PA-LC
8D725F61PA-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Na zalogi: 1359 pcs
Prenesi: 8D725F61PA-LC.pdf
RFQ
8D725F61SN-LC
8D725F61SN-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Na zalogi: 1547 pcs
Prenesi: 8D725F61SN-LC.pdf
RFQ
8D725F61SA-LC
8D725F61SA-LC