| Številka dela | D38999/26WH53PDL | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN HSG PLUG 53POS STRGHT PINS | Status svobodnega statusa / RoHS | Svinec brez svinca / RoHS neskladen |
| Količina na voljo | 1999 pcs | Podatkovni list | |
| Žični merilnik ali območje - AWG | 20 | Uporaba | Shielded |
| Atributi atributov | Environment Resistant | Tip | For Male Pins |
| Smerno usmerjanje | Crimp | Zaključek ščita | Circular |
| Material školjke, Dokončaj | H | Shell Finish | Aluminum |
| Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series III | RoHS Status | Bulk |
| Plug / Mating Plug Diameter | Olive Drab | Druga imena | SD38999/26WH53PDL |
| delovna temperatura | -65°C ~ 175°C | Število pozicij | 53 |
| Opomba | Contacts Not Included | Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Materialna ocena vnetljivosti | - |
| Proizvajalec Standardni čas vodenja | 2 Weeks | Številka izdelka proizvajalca | D38999/26WH53PDL |
| Velik premer dobavljen | 23-53 | Vstavi material | Aluminum, Olive Drab Cadmium |
| Vključuje | - | Lastnosti | Coupling Nut |
| Razširjen opis | 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut | Opis | CONN HSG PLUG 53POS STRGHT PINS |
| Tok - Max / Contact | Threaded | Material spenjanja oreškov, plating | 1.768" (44.91mm) |