D38999/26WH53PE
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WH53PE
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III PLUG
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WH53PE
Številka dela D38999/26WH53PE Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1556 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL H
Shell Size - Vstavi 23-53 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/26WH53PE
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 53 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Olive Drab Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26WH53PN
D38999/26WH53PN
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1426 pcs
Prenesi: D38999/26WH53PN.pdf
RFQ
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/PINS
Na zalogi: 1941 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26WH53PDL
D38999/26WH53PDL
Opis: CONN HSG PLUG 53POS STRGHT PINS
Prenesi:
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Prenesi: D38999/26WH53PN.pdf
D38999/26WH53PE-LC
D38999/26WH53PE-LC
Opis: CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
Prenesi: D38999/26WH53PE-LC.pdf
D38999/26WH53PD-LC
D38999/26WH53PD-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 53POS PIN
Prenesi: D38999/26WH53PD-LC.pdf
D38999/26WH53PE
D38999/26WH53PE
Prenesi: D38999/26WH53PE.pdf
D38999/26WH53PE
D38999/26WH53PE
Prenesi: D38999/26WH53PE.pdf
D38999/26WH53PE-LC
D38999/26WH53PE-LC
D38999/26WH53PN-LC
D38999/26WH53PN-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
D38999/26WH53PD
D38999/26WH53PD
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika