D38999/26WH53PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WH53PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/PINS
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WH53PN
Številka dela D38999/26WH53PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1941 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov -
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj H Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS Status Bulk Druga imena SD38999/26WH53PN
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 53
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26WH53PN
Velik premer dobavljen 23-53 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26WH53PE-LC
D38999/26WH53PE-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
Na zalogi: 5948 pcs
Prenesi: D38999/26WH53PE-LC.pdf
RFQ
D38999/26WH53PE
D38999/26WH53PE
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1053 pcs
Prenesi: D38999/26WH53PE.pdf
RFQ
D38999/26WH53PN-LC
D38999/26WH53PN-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
Prenesi:
D38999/26WH53PN-LC
D38999/26WH53PN-LC
Prenesi: D38999/26WH53PN-LC.pdf
D38999/26WH53PN-U
D38999/26WH53PN-U
Na zalogi: 709 pcs
Prenesi: D38999/26WH53PN-U.pdf
D38999/26WH53PDL
D38999/26WH53PDL
Opis: CONN HSG PLUG 53POS STRGHT PINS
Prenesi:
Prenesi: D38999/26WH53PE.pdf
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
D38999/26WH53PN
D38999/26WH53PN
Prenesi: D38999/26WH53PN.pdf
D38999/26WH53PN
D38999/26WH53PN
Prenesi: D38999/26WH53PN.pdf
D38999/26WH53PN-US
D38999/26WH53PN-US
Prenesi: D38999/26WH53PN-US.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika