SMS15RE3S6
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SMS15RE3S6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMS15RE3S6
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka SMS VERTICAL BOARD MT.
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
216 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMS15RE3S6
Številka dela SMS15RE3S6 Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis SMS VERTICAL BOARD MT. Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10255 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija SMS
Razmik med vrsticami - parjenje 0.200" (5.08mm) Pitch - parjenje 0.200" (5.08mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 5 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 15 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Thermoplastic, Glass Filled Višina izolacije 0.528" (13.40mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection IP40
Lastnosti Mounting Flange Tip pritrjevanja Locking Ramp
natančen opis 15 Position Receptacle Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Circular
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.173" (4.40mm)