SMS15RE4S6
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SMS15RE4S6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMS15RE4S6
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka SMS VERTICAL BOARD MT.
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
216 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMS15RE4S6
Številka dela SMS15RE4S6 Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis SMS VERTICAL BOARD MT. Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9978 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Unshrouded
Serija SMS Razmik med vrsticami - parjenje 0.200" (5.08mm)
Pitch - parjenje 0.200" (5.08mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.972" (24.70mm) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Izolacijski material Polyester, Glass Filled Višina izolacije 0.520" (13.20mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection IP40
Lastnosti Mounting Flange Tip pritrjevanja Locking Ramp
natančen opis Connector Header Through Hole 15 position 0.200" (5.08mm) Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Circular
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.173" (4.40mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.280" (7.11mm) Stik s fino debelino - post -