SMS15RE4D70
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMS15RE4D70
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka QIKMATE HDR RA RECEP 15POS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
108 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMS15RE4D70
Številka dela SMS15RE4D70 Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis QIKMATE HDR RA RECEP 15POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12683 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Unshrouded
Serija SMS Razmik med vrsticami - parjenje 0.200" (5.08mm)
Pitch - parjenje 0.200" (5.08mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.972" (24.70mm) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Izolacijski material Polyester, Glass Filled Višina izolacije 0.520" (13.20mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection IP40
Lastnosti Mounting Flange Tip pritrjevanja Locking Ramp
natančen opis Connector Header Through Hole 15 position 0.200" (5.08mm) Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Circular
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.173" (4.40mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.280" (7.11mm) Stik s fino debelino - post -