RV201K05T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV201K05T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV201K05T
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 200V 400A DISC 5MM
Podatkovni listi: RV201K05T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RV201K05T
Številka dela RV201K05T Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis VARISTOR 200V 400A DISC 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 964078 pcs Podatkovni list RV201K05T.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 200V Napetost Varistorja (Min) 180V
Napetost Varistorja (Max) 220V Serija RV
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 5mm
Druga imena RV201K05TTR delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 170V
Največji AC volt 130V Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 6.5J
natančen opis 200V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Tok - napetost 400A
Zmogljivost @ Pogostost 125pF @ 1kHz