RV221K07T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV221K07T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV221K07T
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Podatkovni listi: RV221K07T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RV221K07T
Številka dela RV221K07T Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1498616 pcs Podatkovni list RV221K07T.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 220V Napetost Varistorja (Min) 198V
Napetost Varistorja (Max) 242V Serija RV
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 7mm
Druga imena RV221K07TTR delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 180V
Največji AC volt 140V Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 14J
natančen opis 220V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 1.2kA
Zmogljivost @ Pogostost 230pF @ 1kHz