RV201K14T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV201K14T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV201K14T
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka VARISTOR 200V 4.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: RV201K14T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RV201K14T
Številka dela RV201K14T Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis VARISTOR 200V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 239683 pcs Podatkovni list RV201K14T.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 200V Napetost Varistorja (Min) 180V
Napetost Varistorja (Max) 220V Serija RV
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Disc 14mm
Druga imena RV201K14TCT delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 170V
Največji AC volt 130V Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 57J
natančen opis 200V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Tok - napetost 4.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 1000pF @ 1kHz