CDEP104NP-2R2MC-88
Sumida CorporationSumida Corporation
CDEP104NP-2R2MC-88 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDEP104NP-2R2MC-88
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 7.3A 11.8 MOHM
Podatkovni listi: CDEP104NP-2R2MC-88.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDEP104NP-2R2MC-88
Številka dela CDEP104NP-2R2MC-88 Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 7.3A 11.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86643 pcs Podatkovni list CDEP104NP-2R2MC-88.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDEP104
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1599-2
CDEP104NP2R2MC88
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Inductor 7.3A 11.8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 11.8 mOhm Max
Trenutna ocena 7.3A Tok - nasičenost 9.8A