CDEP104NP-2R5MC-50
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDEP104NP-2R5MC-50
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.5UH 5A 21.8 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDEP104NP-2R5MC-50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDEP104NP-2R5MC-50
Številka dela CDEP104NP-2R5MC-50 Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 2.5UH 5A 21.8 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74888 pcs Podatkovni list CDEP104NP-2R5MC-50.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDEP104
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.5µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.5µH Shielded Inductor 5A 21.8 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 21.8 mOhm Max Trenutna ocena 5A
Tok - nasičenost 11.8A