CDEP104NP-3R2MC-88
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDEP104NP-3R2MC-88
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 3.2UH 5.4A 18.6 MOHM
Podatkovni listi: CDEP104NP-3R2MC-88.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDEP104NP-3R2MC-88
Številka dela CDEP104NP-3R2MC-88 Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 3.2UH 5.4A 18.6 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82771 pcs Podatkovni list CDEP104NP-3R2MC-88.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDEP104
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 3.2µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.2µH Shielded Inductor 5.4A 18.6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 18.6 mOhm Max Trenutna ocena 5.4A
Tok - nasičenost 8.1A