CEI122NP-100MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CEI122NP-100MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 10UH 3.8A 34.2 MOHM
Podatkovni listi: CEI122NP-100MC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CEI122NP-100MC
Številka dela CEI122NP-100MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 10UH 3.8A 34.2 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5677 pcs Podatkovni list CEI122NP-100MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija CEI122
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 10µH Shielded Inductor 3.8A 34.2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 34.2 mOhm Max Trenutna ocena 3.8A
Tok - nasičenost 3.4A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CEI122NP-100MC-H
CEI122NP-100MC-H
Proizvajalci: Sumida Corporation
Opis: FIXED IND 10UH 2.5A 67.5 MOHM