CEI122NP-150MC
pregled izdelka
Številka dela: CEI122NP-150MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 15UH 2.5A 67.5 MOHM
Podatkovni listi: CEI122NP-150MC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CEI122NP-150MC
Številka dela CEI122NP-150MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 15UH 2.5A 67.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4040 pcs Podatkovni list CEI122NP-150MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 15µH Shielded Inductor 2.5A 67.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 67.5 mOhm Max Trenutna ocena 2.5A
Tok - nasičenost 2.7A