CEI122NP-130MC
pregled izdelka
Številka dela: CEI122NP-130MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 13UH 3.5A 38.4 MOHM
Podatkovni listi: CEI122NP-130MC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CEI122NP-130MC
Številka dela CEI122NP-130MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 13UH 3.5A 38.4 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4789 pcs Podatkovni list CEI122NP-130MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 13µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 13µH Shielded Inductor 3.5A 38.4 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 38.4 mOhm Max Trenutna ocena 3.5A
Tok - nasičenost 2.9A