CEI122NP-2R1MC
pregled izdelka
Številka dela: CEI122NP-2R1MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.1UH 5.8A 14 MOHM SMD
Podatkovni listi: CEI122NP-2R1MC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CEI122NP-2R1MC
Številka dela CEI122NP-2R1MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 2.1UH 5.8A 14 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5369 pcs Podatkovni list CEI122NP-2R1MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.1µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.1µH Shielded Inductor 5.8A 14 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 14 mOhm Max Trenutna ocena 5.8A
Tok - nasičenost 8A