CEI122NP-4R6MC
pregled izdelka
Številka dela: CEI122NP-4R6MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 4.6UH 4.7A 21.6 MOHM
Podatkovni listi: CEI122NP-4R6MC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CEI122NP-4R6MC
Številka dela CEI122NP-4R6MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 4.6UH 4.7A 21.6 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4930 pcs Podatkovni list CEI122NP-4R6MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 4.6µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 4.6µH Shielded Inductor 4.7A 21.6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 21.6 mOhm Max Trenutna ocena 4.7A
Tok - nasičenost 5A