CEI122NP-3R3MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CEI122NP-3R3MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CEI122NP-3R3MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 5.2A 17.8 MOHM
Podatkovni listi: CEI122NP-3R3MC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CEI122NP-3R3MC
Številka dela CEI122NP-3R3MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 3.3UH 5.2A 17.8 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5178 pcs Podatkovni list CEI122NP-3R3MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija CEI122
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-2318-2
CEI122NP-3R3MC-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.3µH Unshielded Inductor 5.2A 17.8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 17.8 mOhm Max
Trenutna ocena 5.2A Tok - nasičenost 6.2A