CMD4D13NP-680MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMD4D13NP-680MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 68UH 180MA 2.534 OHM
Podatkovni listi: CMD4D13NP-680MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMD4D13NP-680MC
Številka dela CMD4D13NP-680MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 68UH 180MA 2.534 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78809 pcs Podatkovni list CMD4D13NP-680MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.169" L x 0.161" W (4.30mm x 4.10mm)
Ščitenje Unshielded Serija CMD4D13
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 68µH Unshielded Inductor 180mA 2.534 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.534 Ohm Max Trenutna ocena 180mA
Tok - nasičenost 260mA