CMD5D11NP-100MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMD5D11NP-100MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 10UH 830MA 275 MOHM
Podatkovni listi: CMD5D11NP-100MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMD5D11NP-100MC
Številka dela CMD5D11NP-100MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 10UH 830MA 275 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103044 pcs Podatkovni list CMD5D11NP-100MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija CMD5D11
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 10µH Unshielded Inductor 830mA 275 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 275 mOhm Max Trenutna ocena 830mA
Tok - nasičenost 540mA