RCH110NP-561K
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCH110NP-561K
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 560UH 710MA 1 OHM TH
Podatkovni listi: RCH110NP-561K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCH110NP-561K
Številka dela RCH110NP-561K Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 560UH 710MA 1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91991 pcs Podatkovni list RCH110NP-561K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RCH-110
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 560µH
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) Frekvenca - Samozadostna 2.2MHz
natančen opis 560µH Unshielded Wirewound Inductor 710mA 1 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 710mA Tok - nasičenost -