RCH110NP-680K
Sumida CorporationSumida Corporation
RCH110NP-680K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCH110NP-680K
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 68UH 2.1A 120 MOHM TH
Podatkovni listi: RCH110NP-680K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCH110NP-680K
Številka dela RCH110NP-680K Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 68UH 2.1A 120 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125758 pcs Podatkovni list RCH110NP-680K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RCH-110
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 308-2089 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 6.3MHz natančen opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 120 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max Trenutna ocena 2.1A