RCH110NP-820K
pregled izdelka
Številka dela: RCH110NP-820K
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 82UH 1.9A 140 MOHM TH
Podatkovni listi: RCH110NP-820K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCH110NP-820K
Številka dela RCH110NP-820K Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 82UH 1.9A 140 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90329 pcs Podatkovni list RCH110NP-820K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 82µH Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 6MHz natančen opis 82µH Unshielded Wirewound Inductor 1.9A 140 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Trenutna ocena 1.9A