RCH875NP-682K
pregled izdelka
Številka dela: RCH875NP-682K
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 6.8MH 67MA 21.8 OHM TH
Podatkovni listi: RCH875NP-682K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCH875NP-682K
Številka dela RCH875NP-682K Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 6.8MH 67MA 21.8 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137921 pcs Podatkovni list RCH875NP-682K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija RCH-875
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 6.8mH Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 6.8mH Unshielded Wirewound Inductor 67mA 21.8 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 21.8 Ohm Max Trenutna ocena 67mA
Tok - nasičenost 100mA