C2012C0G2A333J125AC
TDK CorporationTDK Corporation
C2012C0G2A333J125AC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2012C0G2A333J125AC
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 100V C0G 0805
Podatkovni listi: 1.C2012C0G2A333J125AC.pdf2.C2012C0G2A333J125AC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C2012C0G2A333J125AC
Številka dela C2012C0G2A333J125AC Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.033UF 100V C0G 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 553475 pcs Podatkovni list 1.C2012C0G2A333J125AC.pdf2.C2012C0G2A333J125AC.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 445-172671-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 0.033µF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije General Purpose