C2012C0G2A392K125AA
TDK CorporationTDK Corporation
C2012C0G2A392K125AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2012C0G2A392K125AA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 3900PF 100V C0G 0805
Podatkovni listi: 1.C2012C0G2A392K125AA.pdf2.C2012C0G2A392K125AA.pdf3.C2012C0G2A392K125AA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C2012C0G2A392K125AA
Številka dela C2012C0G2A392K125AA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 3900PF 100V C0G 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 445-14331-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3900pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 3900pF Aplikacije General Purpose